انواع فال تاروت و بررسی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

فال تاروت عبارت آشنایی برای همه ما است چرا که این فال از گذشته های بسیار دور در زندگی واقعی افراد راه یافته است همچنین در عصر حاضر نیز در فضای مجازی، بسیار از آن یاد می شود.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

همانطور که گفته شد از گذشته های بسیار دور تا به امروز انواع فال تاروت در زندگی کسانی که به پیش بینی آینده علاقه دارند جایگاه ویژه ای داشته است، جالب است بدانید این محبوبیت محدود به کشوری خاص نبوده بلکه در همه کشور ها طرفداران بسیاری دارد. این فال دارای انواع مختلفی است که در ادامه به بررسی و توضیح هر کدام از آن ها می پردازیم.

بیشتر بخوانید:  فال تاروت و انواع روشهای آن

با ویرامگ همراه باشید، برای درک بهتر در مورد این فال و انواع آن بیشتر توضیح می دهیم.

فال تاروت به دو روش فال تاروت صغیر و فال تاروت کبیر قابل انجام است. این فال توسط کارت های مخصوصی که می تواند توسط خود شخص نیز درست شود انجام می شود.

انواع فال تاروت

فال تاروت ده کارتی

در فال تاروت ده کارتی، باید ۱۰ کارت توسط فرد متقاضی فال انتخاب شود. هر کدام از کارت های انتخاب شده به ترتیب دارای معنا و مفهوم خاصی هستند.

اولین کارت انتخاب شده نشان دهنده جایگاه و موقعیت کنونی فرد است. دومین کارت موانع و اتفاقاتی که در آینده نزدیک برای شما رخ می دهد را نشان می دهد. کارت سوم مربوط به اتفاقاتی است که در گذشته رخ داده و موقیت فعلی شما را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

کارت چهارم از پایان رخدادی خبر می دهد که به وقوع پیوسته و اکنون در حال پایان است.

بیشتر بخوانید:  جامع‌ترین آموزش گرفتن فال ورق

کارت پنجم مربوط به نیت فرد در حین فال است که تمام اهداف و مقصد نیت را نشان می دهد. کارت ششم مربوط به آینده شخص است و هر آنچه که در آینده رخ می دهد را نشان می دهد.

کارت هفتم فال تاروت از مسائل احساسی و عاطفی شخص سخن می گوید.

کارت هشتم این فال مربوط به تاثیر نیت بر روی خانواده و دوستان در زمان انجام است. به عبارت دیگر این کارت به شخص می گوید در صورتی که نیت خود را عملی سازد چه تاثیری بر روی خانواده و دوستان آن ها خواهد گذاشت.

کارت نهم نیز مانند کارت هفتم یک کارت احساسی است و در نهایت کارت دهم این فال، شخص را از نتیجه نیتش با خبر می سازد.

فال تاروت کبیر بله یا خیر

همانطور که از نام فال پیداست برای گرفتن این فال از کارت های تاروت کبیر استفاده می شود. فال تاروت بله یا خیر زمانی کاربرد دارد که شخص نیتی دارد که جواب آن بله یا خیر است پس بهتر است نیت خود را به گونه ای انتخاب کنید که جوابی جز بله یا خیر نداشته باشد. در فال تاروت بله یا خیر باید شخص ۷ کارت انتخاب کند.

فال تاروت نه کارتی

فال تاروت نه کارتی همه اتفاقاتی را که مربوط به نیت شخص است را نشان می دهد این فال اتفاقات وابسته به نیت فرد را از گذشته دور تا آینده نشان داده و شخص را از عواقب نیتش آگاه می سازد.

سه کارتی که اول از همه انتخاب شده اند نشانگر گذشته نیت شخص بوده، سه کارتی که در نوبت دوم انتخاب شده است مربوط به زمان حال نیت فرد است و سه کارت پایانی نیز از اتفاقات آینده و نتیجه کلی نیت شخص خبر می دهد.

فال تاروت شش کارتی

بهتر است بدانید که این فال یکی از مهم ترین فال های تاروت بوده و از زمان های بسیار دور طرفداران بسیاری دارد.

در فال تاروت شش کارتی دو کارتی که اول از همه انتخاب شده اند مربوط به گذشته نیت فرد است. دو کارت بعدی نشانگر موقعیت کنونی و زمان حال نیت شخص است. همچنین پاسخ نیت فرد توسط کارت پنجم نشان داده می شود و آینده نیت نیز توسط کارت ششم به شخص اطلاع داده می شود.

فال تاروت چهار کارتی

در فال تاروت چهار کارتی، ۴ کارت توسط شخص متقاضی فال انتخاب می شود.

کارت اول درباره نیت فرد توضیحاتی می دهد. کارت دوم یک کارت احساسی است که از جنبه های احساسی و عاطفی نیت شخص سخن می گوید. کارت سوم از افکاری که شخص در حال حاضر و یا در آینده درباره نیت خود دارد خبر می دهد. و در نهایت کارت چهارم مربوط به نتیجه و پاسخ نیت است.

فال تاروت سه کارتی

در این فال نیز سه کارت انتخاب می شود که کارت اول مربوط به گذشته نیت شخص بوده، کارت دوم نشانگر زمان حال و موقعیت کنونی نیت است و کارت پایانی فرد را از آینده نیت آگاه می سازد.

فال تاروت تک کارتی

فال تاروت تک کارتی یکی از قدیمی ترین انواع فال تاروت است. در فال تاروت تک کارتی ابتدا فرد نیت کرده و یک کارت را انتخاب می کند. سپس کارت انتخاب شده به شما نمایش داده می شود و در مرحله بعد پاسخ کارت به نیت شما هر چه باشد برایتان بازگو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *