فال تاروت و انواع روشهای آن

زمان مطالعه: 3 دقیقه

از محبوب ترین فال های موجود فال تاروت می باشد که با استفاده از کارت انجام می شود. ابتدا بهتر است توضیحی درباره چیستی فال داشته باشیم و در گام بعدی به توضیح تفسیری فال تاروت بپردازیم.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

فال پدیده یا رویداد است که افراد با استفاده از آن به دنبال نشانه هایی از اتفاقاتی هستند که در آینده رخ خواهد داد. با  استفاده از فال می خواهند نشانه ای از اتفاقات پیش رو را تصور کنند تا با دانش کمی نسبت به آینده به زندگی خود ادامه دهند.

با ویرامگ همراه باشید؛ در این مقاله قصد داریم شما را با این فال آشنا کنیم.

تفاوت خرافات با فال

تفکراتی در این زمینه وجود دارد که درست یا غلط بودنش به طور قطعی مشخص نشده است. اما نباید این تفکرات را با فال اشتباه بگیریم. به عنوان مثال اعتقاد بر این است که اگر یک گربه سیاه از مسیر شما عبور کند یا اگر در روز عروسی شما باران ببارد، نشانه خوبی نبوده و ممکن است بد باشد.

این تفکرات احتمالاً به این دلیل است که بسیاری از انسان ها سعی دارند با توجه به خرافات چیزهای بد را پیش بینی کنند. اما تفسیر فال به کشوری که در آن زندگی می کنید و فرهنگ آن بستگی دارد. ناگفته نماند که ممکن است یک نشانه در یک محل جغرافیایی به عنوان نشانه ای ناگوار در نظر گرفته شود و در جایی دیگر از دنیا به معنای یک زندگی خوب و یک شانس بزرگ باشد.

 

بیشتر بخوانید:  جامع‌ترین آموزش گرفتن فال ورق

 

فال تاروت

فال تاروت چیست؟

از رایج ترین نوع های فال، فال تاروت است که می توان گفت یکی از سرشناس ترین  فال ها می باشد، که روز به روز محبوبیت دوچندان به دست می آورد. تاروت یک روش طالع بینی و فالگیری است که امروزه در فضای مجازی رخنه کرده و مانند یک اتفاق عظیم در حال رشد است.

در این فال با استفاده از روش هایی که وجود دارد به پیشگویی و گفتن سخن های الهام بخش به افراد می پردازند. سابقه تاروت تنها متعلق به چندین سال اخیر نبوده و ریشه ای تاریخی در فرهنگ ملت ها دارد. افراد به صورت عمده در تلاش هستند که از این نوع فال تنها برای پیشگویی استفاده نکنند، بلکه به دنبال ایجاد زمینه ای برای تربیت نفس افراد هستند.

همانطور که اشاره کردیم فال تاروت از ریشه دار ترین فال ها در فرهنگ کشورها است.این فال در گذشته ها توسط اشراف و ثروتمندان مورد توجه بوده، زیرا این افراد دسترسی به فالگیر های زبر دست داشتند.

 

بیشتر بخوانید:  همه چیز درباره حروف ابجد

 

تا چندین سال پیش این فال در کشور ما، شناخته شده نبود، اما امروزه جایگاه ویژه ای در فضای مجازی و زندگی های واقعی افراد به دست آورده است. روش  تاروت برای پیش بینی آینده استفاده از کارت ها فال تاروت است که شامل فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر است. این دو روش از قدیمی ترین و اصیل ترین روش های تاروت می باشند.

فال تاروت دسته بندی هایی دارد که ما در این بخش به رایج ترین و پرکاربرد ترین آن ها اشاره می کنیم.

  • فال تاروت ده کارتی
  • فال تاروت کبیر بله یا خیر
  • فال تاروت نه کارتی
  • فال تاروت شش کارتی
  • فال تاروت چهار کارتی
  • فال تاروت سه کارتی
  • فال تاروت تک کارتی

 

هرکدام از این روش ها دارای اصول و قواعدی هستند که نحوه انجام صحیح آن ها و کسب نتیجه مطلوب متقاضی فال بستگی به مهارت فالگیری دارد که انتخاب نموده اید. با ما همراه باشید؛در مقاله بعدی انواع فال تاروت را برای شما شرح خواهیم داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *