آموزش مخفی کردن عکس و ویدیوهای واتساپ در گالری گوشی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از اینکه تلگرام در ایران فیلتر شد، اغلب کاربران این اپلیکیشن به واتساپ روی آوردند؛ در اینجا ترفند مخفی کردن عکس و ویدیوهای واتساپ در گالری گوشی را به شما آموزش می دهیم. با استفاده از این ویژگی می توانید ویدیوها و عکس های دانلود شده از برنامه واتساپ را در گالری گوشی خود مخفی کنید.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

با ویرامگ همراه باشید؛ ما در این مقاله قصد داریم به شما چگونگی مخفی کردن عکس و ویدیو های واتساپ (whatsApp) را در گالری گوشی آموزش دهیم.

 

بیشتر بخوانید:  چگونه از استیکر های تلگرام در واتساپ هم استفاده کنیم؟

از این به بعد تصاویر و ویدیوهای دانلود شده را در گالری نمی بینید

بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و از آنجا وارد setting  شوید. در این قسمت وارد بخش chats  شوید؛ در این بخش گزینه هایی برای شخصی سازی صفحه چت و تنظیم پس زمینه چت وجود دارد؛ هم چنین در اینجا می توانید سابقه چت های خود را ببینید و از آن ها پشتیبانی بگیرید. برای این که فیلم ها و عکس هایی که از واتساپ دانلود می کنید مخفی بماند، گزینه Media visibility را غیر فعال کنید.

با غیرفعال کردن این گزینه ویدیوها و عکس های جدیدی که در گروه یا چت شخصی دانلود می کنید، در گالری گوشی نمایش داده نخواهد شد. برای این که تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید، می توانید دوباره این گزینه را فعال کنید. اما برای این که تصاویری که از قبل دانلود کردید را مخفی کنید چه باید کرد؟

 مخفی کردن تصاویر و فیلم های از قبل دانلود شده

برای این که عکس هایی که از قبل دانلود کرده اید را مخفی کنید، کافیست کارهای زیر را انجام دهید:

۱- قسمت مدیریت فایل تلفن همراه خود بروید و پوشه WhatsApp  را پیدا کنید.

۲-  پس از این که وارد پوشش شدید یک پوشه تحت عنوان media  وجود دارد.

۳-  در داخل این پوشه وارد whatsapp image  شوید.

۴- در اینجا یک پوشه جدید ایجاد کنید و نام آن را nomedia. بگذارید.

با انجام این کارها  تصاویری که در این پوشه قرار دارند از دید گالری مخفی می ماند و در آن نمایش داده نخواهد شد. برای مخفی کردن فیلم ها هم می توانید همین کار را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *