با صندلی فرست کال آرامش بگیرید!!!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ممکن است در مکان های شلوغ، فرودگاه ها، اتاق انتظار و فروشگاه ها یک تماس تلفنی مهم برای شما اتفاق بیفتد، اما سر و صداهای زیاد که مردم اطراف با صحبت کردن، قدم زدن و انجام کارهای پر سر و صدا تولید می کنند، می تواند این مکالمه تلفنی را خراب کند و به  راحتی نتوانید به صحبت بپردازید .

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

ممکن است حتی با انتخاب یک صندلی در گوشه ای از فرودگاه یا فروشگاه هنوز هم سر و صدا شما را اذیت کند. علاوه بر این، ممکن است شما با سر و صدا و شلوغی رابطه چندان خوبی نداشته باشید و از بابت سر و صداهای زیاد آزرده خاطر شوید و دوست داشته باشید که در این مکان های شلوغ گوشه ای آرام و بی سر و صدا را پیدا کنید؛ با پیشرفت علم و تکنولوژی صندلی هایی طراحی شده است که می تواند شما را از محیط شلوغ و پر سر و صدا جدا کند و محیطی آرام را برای شما فراهم کند.

طراحان آلمانی در این زمینه توانستند یک صندلی جالب اختراع کنند؛ نام صندلی فرست کال(First call) است. با ویرامگ همراه ما باشید تا با این صندلی بیشتر آشنا شوید.

صندلی فرست کال

 ظاهر نوستالژی صندلی first call

هنگامی که برای اولین بار تصویر صندلی را مشاهده می کنید گوشی های تلفنی که سال ها پیش همه جا استفاده می شدند را به یاد خواهید آورد؛ اما این ظاهر نوستالژیک فقط جنبه زیبایی و یادآوری خاطرات را ندارد و کاربرد مهم تر این است که نوعی محافظ در برابر صداهای محیط است.

استفاده این صندلی در فرودگاه ها، فروشگاه ها، اتاق های انتظار و ادارات می تواند برای کسانی که در این مکان ها کار می کنند یا به این مکان ها مراجعه می کنند مفید باشد.

علاوه بر این صندلی فرست کال برای کسانی که نیاز به آرامش دارند و می خواهند از سر و صدای محیط دور شوند می تواند مفید باشد. افرادی که از ناراحتی اعصاب رنج می برند در محیط های شلوغ ممکن است خلق و خوی آن ها عوض شود؛ این افراد می توانند با نشستن بر روی این صندلی ها بر اعصاب خود مسلط شوند و به آرامش برسند.

اما بهتر است بدانید که نشستن طولانی مدت بر روی این صندلی ها زیاد راحت نیست؛ هدف طراحی این صندلی تنها دور کردن سر و صداها و رسیدن به آرامش می باشد.

قیمت صندلی فرست کال

برای این که بتوانید یک صندلی فرست کال داشته باشید، بایستی  ۵ هزار دلار هزینه کنید. کمپانی تولید کننده این صندلی Easy Noise Control  است که فعالیت آن ها در زمینه وسایلی است که نویز محیط را حذف می کند؛ این صندلی در ۳۲ رنگ متنوع طراحی و عرضه شده است که می توان آن را با دکوراسیون اطراف تطبیق داد و در کنار پنل های دیواری که باعث کاهش نویز می شود، استفاده کرد تا کیفیت بالاتری از این صندلی را مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *