راه تبدیل ویدیو به گیف در تلگرام

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تلگرام اپلیکیشنی که هنوز با تمام حاشیه هایی که برای آن اتفاق افتاده است هنوز جزو اپلیکیشن های محبوب به حساب می آید و بعد از هر آپدیت آن قابلیت های جالب و جدیدی به آن افزوده می شود.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

یکی از قابلیت های بسیار جالب تلگرام امکان تبدیل فیلم به گیف می باشد. در این جا قصد داریم که آن را آموزش دهیم. پس با ویرامگ همراه باشید؛ در این مقاله قصد داریم به شما روش تبدیل ویدیو به گیف در تلگرام آموزش دهیم.

مراحل تبدیل فیلم به گیف در تلگرام

در ابتدا تبدیل فیلم ها به گیف توسط ربات های غیر رسمی در تلگرام انجام می شد؛ اما پس از آپدیت های گوناگون امکان تبدیل فیلم به گیف در تلگرام به طور مستقیم توسط خود تلگرام امکان پذیر شد.  برای تبدیل فیلم به گیف در تلگرام مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد پنجره گفتگوی مورد نظر خود شوید در سمت راست ورودی تایپ متن، آیکون گیره را مشاهده می کنید. روی آن کلیک کنید و از گزینه گالری فیلم موردنظر خود را انتخاب نمایید.
  • پس از این که فیلم مورد نظر خود را انتخاب کردید در پایین صفحه آیکون بلندگو را مشاهده می کنید و با زدن بر روی آیکون بی صدا خواهد آمد و عبارت گیف را در بالای صفحه مشاهده می کنید.
  • همچنین می توانید از طریق اسلایدر ارائه شده مکان شروع و پایان آن را تغییر دهید. با زدن گزینه send گیف در صفحه گفتگو بارگذاری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *