قرار دادن موسیقی در اینستاگرام

زمان مطالعه: 3 دقیقه

مدتی است که امکان قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام اضافه شده. این ابزار که بسیار مورد توجه از طرف کاربران قرار گرفته است، فضای اینستاگرام را بسیار جذاب تر از قبل کرده است.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

با ویرامگ همراه باشید، در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه در بخش استوری اینستاگرام خود یک موزیک قرار دهید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب از نگاه کاربران

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که امروزه بسیار مطرح است. اینستاگرام در ابتدا یک شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس و تصویر بود، پس از مدتی اینستاگرام تصمیم گرفت تا امکان آپلود فیلم و ویدئو را به آن اضافه کند.

پس از آن بخش استوری بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. شاید نیازی به معرفی این بخش نباشد اما، ابزار استوری این امکان را به کاربران می دهد تا یک محتوای دیجیتال را به مدت ۲۴ ساعت در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند؛ که به مرور اینستاگرام بخش استوری را با امکانات جدید و کاربردی تکمیل کرد.

یکی از این ابزارها، ابزار قرار دادن موزیک در استوری بود. اینستاگرام توانسته تبدیل به یک شبکه اجتماعی شود که تمام افراد یک جامعه به سمت آن جذب شوند. علاوه بر آن می توان گفت اینستاگرام یک شبکه خبری، تبلیغی و سرگرمی است.

قرار دادن موسیقی در اینستاگرام

قرار دادن موزیک در استوری

گاهی نیاز است تا برای برای بیان احساس خود یا درگیر کردن مخاطبان خود با محتوای ارائه شده، از موزیک استفاده کنیم.

برای قرار دادن موسیقی در بخش استوری اینستاگرام، در ابتدا وارد بخش search استوری شوید و از میان برچسب هایی که مشاهده می کنید، برچسب  موسیقی را انتخاب کنید. هنگامی که روی بخش کلیک می می کنید، خواهید دید که گالری موسیقی شما نمایش داده می شود، پس از آن می توانید موزیک مورد نظر را نتخاب کنید و قبل از قرار دادن آن در بخش استوری، به آن گوش دهید و بخشی را که می خواهید از موزیک در استوری قرار گرفته شود را انتخاب کنید.

همچنین می توانید قبل از اینکه ویدئویی در استوری خود قرار دهید. کافی است برای قرار دادن موسیقی، قبل از ضبط ویدئو در استوری، دکمه دایره ای شکل با نام music در پایین صفحه قرار دارد را انتخاب کنید تا موزیک در پس زمینه ویدئو پخش شود. باید توجه داشت که پخش موسیقی با ضبط ویدئو همراه است.

امکان پخش موزیک در استوری چه مزیتی دارد؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که می تواند هم فضایی شخصی برای افراد ایجاد کند و هم به عنوان یک شبکه عمومی برای تبلیغ یا معرفی یک کسب و کار انتخاب شود.

باید گفت که قرار دادن موزیک در یک صفحه شخصی دور از انتظار نیست، موزیک می تواند به راحتی احساس را با کاربران منتقل کند.

و درمورد صفحه های عمومی می تواند باعث ایجاد یک حس اعتماد کند، بدین صورت که گاهی با قرار دادن فایل های صوتی می توان اطلاعات مورد نظر را در اختیار کاربران و مخاطبان قرار داد. این فایل صوتی می تواند بروی یک ویدئو پخش شود یا به صورت یک گزارش صوتی باشد.

اما نیاز است که کاربران استفاده از تمام ابزارهای یک شبکه اجتماعی را فرا بگیرند. باید بسته به نیاز خود و مخاطبان، از ابزارهای یک شبکه اجتماهی مانند اینستاگرام استفاده کنند. باید دقت کنید با توجه به محتوای قابل ارائه، بتوانید به خوبی تشخیص دهید که از کدام ابزار استفاده کنید. برای مثال قرار دادن موزیک در استوری ممکن است برای ارائه برخی از محتواهای تولید شده بسیار مناسب باشد، اما ممکن است برای محتوایی دیگر مناسب نباشد و بازخورد منفی ایجاد کند.

اینستاگرام اعلام کرده است برای این شبکه اجتماعی پر مخاطب، امکانات بسیاری در نظر گرفته شده است. که بر اساس نیاز کاربران آن ها را  ارائه  خواهد کرد. و بدن شک اینستاگرام با افزودن هر ابزار جدید، می تواند محبوبیت خود را در میان کاربران افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *