خلاقیت با چوب: ایده هایی برای قفسه های چوبی دستساز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خلاقیت با چوب یکی از نکاتی که حین چیدمان دکوراسیون بسیار مدنظر قرار می گیرد، برای اینکه بیشترین فضای ممکن روی زمین را داشته باشد.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

قفسه های دست ساز یکی از راه حل هایی است که می تواند به داشتن تغییرات مناسب و زیبا در عین حفظ فضا روی زمین به چیدمان دکوراسیون اتاق شما کمک کند.

 

بیشتر بخوانید: کار با نمد: تزئیین اتاق کودک با استفاده از دست ساز های نمدی

 

با ویرامگ همراه باشید؛ در ادامه قصد داریم به شما خلاقیت با چوب را در ساخت قفسه های چوبی آموزش دهیم.

قفسه های دست ساز که روی دیوار قرار می گیرند، یکی از بهترین گزینه ها برای چیدمان دکوراسیون در اتاق به حساب می آیند. چرا که علاوه بر حفظ فضا روی زمین می توانند یک فضای عالی برای قرار دادن وسایل ایجاد کنند.

این اوضاع یقینا بهتر از این هم خواهد شد اگر خودتان خلاقیت با چوب را انجام دهید و  این قفسه ها را بسازید و از هزینه های اضافی بکاهید.

 

خلاقیت با چوب برای ساخت قفسه چوبی

 

بیشتر بخوانید: سنگ ساخته‌های خلاقانه، خلاقیت با سنگ

 

وقتی درباره قفسه های دیواری صحبت می کنیم، شاید نام اولین وسایلی که به ذهنمان برسد طناب و چوب باشد.

خیلی از مدل هایی که با طناب و چوب ساخته می شود بسیار ساده هستند، کافی است که از ابزار فروشی لوازم مورد نیاز را خریداری کنید. معمولا قفسه هایی که با طناب ساخته می شوند ساده هستند و سریع ساخته می شوند و این قابلیت را دارند که به سرعت در فضای اتاق ادغام شوند.

 

خلاقیت با چوب برای ساخت قفسه چوبی

 

خلاقیت با چوب؛ قفسه هایی از جنس تنه درختان

این سبک نیز در نوع خود جذاب است و به نوعی می تواند استفاده از زیبایی های طبیعت در فضای خانه باشد. ساختن این مدل ها نیز راحت و ساده می باشند.

این قفسه ها می توانند به عنوان میز عسلی کنار تخت خواب استفاده شوند. اگر قصد دارید از مدل های چوبی شناور استفاده کنید می توانید از چوب های قدیمی استفاده نمایید و با اضافه نمودن یک طناب قفسه های شناور درست کنید.

 

خلاقیت با چوب برای ساخت قفسه چوبی

 

تا الان به این موضوع توجه کرده اید که می توانید به جای طناب از بند های چرمی به عنوان جایگزین استفاده کنید.

نحوه اتصال بند های چرمی هم مانند طناب است. اما شما قرار است از یک چرم بازیافت شده به جای طناب استفاده کنید. یکی دیگر از مزیت هایی که استفاده کردن از بند چرم برایتان خواهد داشت، بوجود آوردن یک تناقض جذاب میان چرم و چوب در فضای اتاق خواهد بود که می تواند یک نتیجه فوق العاده در پی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *