دکوراسیون منزل و ایده های خلاقانه

زمان مطالعه: 3 دقیقه

دکوراسیون منزل و چینش صحیح وسایل و اسباب و لوازم خانه تاثیر بسیار زیادی بر نمای کلی منزل دارد و زیبایی و ظرافت و حس و حال منزل را به طور کلی عوض می‌کند.با ویرامگ همراه شوید، به شما کمک می کنیم که چیدمان منزلتان را بهتر کنید.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

اهمیتی ندارد منزل شما چند متر است و چقدر فضا دارید همواره با دکوراسیون داخلی صحیح می‌توانید یک فضای آرام و در عین حال پرانرژی در خانه داشته باشید. بسیاری از ما با دکوراسیون منزل مشکل داریم و نمی‌توانیم آن طور که دلمان می‌خواهد این کار را انجام دهیم.

طراحان داخلی خانه معمولا از روش‌های مختلفی برای این کار استفاده می‌کنند. در اینجا سعی می‌کنیم چند ایده‌ی خوب برای دکوراسیون منزل به شما بدهیم.

در دکوراسیون منزل مبلمان اولویت اول است.

در طراحی دکوراسیون منزل قبل از فکر کردن به جای تلویزیون و وسایل تزئینی و مواردی از این دست به فکر چیدمان صحیح مبلمان باشید.

سعی کنید مبلمان را به نحوی بچینید که علاوه بر اینکه به طرف هم باشند تا بتوانید از نور بیرون از خانه و فضای پنجره و همچنین تلویزیون استفاده بهینه ببرید. یک طراحی کاملا دایره‌ای شکل می‌تواند پیشنهاد خوبی برای این کار باشد.

دکوراسیون منزل
در دکوراسیون منزل تلویزیون را نقطه‌ی کانونی قرار دهید.

تلویزیون نقطه‌ی کانونی است.

در خانه معمولا چیزی که بیشتر از همه به آن توجه می‌شود تلویزیون است و باید کاملا بر محل قرارگیری تلویزیون و میز آن مسلط باشید. سعی کنید تلویزیون را نسبت به چیدمان مبل‌ها به گونه‌ای قرار دهید تا همه بتوانند به نحوی از تلویزیون استفاده کنند.

شلوغ کاری نکنید.

شلوغ کردن فضای خانه با انواع و اقسام وسایل تنها باعث به‌هم ریختگی و بی‌نظمی فضا می‌شود و نمی‌تواند کمکی در دکوراسیون داخلی خانه داشته باشید.

سادگی و دوری از پیچیدگی‌های غیرضروری، آرامش ویژه‌ای به خانه می‌دهد و باعث می‌شود تا فضایی بزرگ در اختیار داشته باشید و به قول معروف بتوانید نفسی تازه کنید.

گل و گلدان را فراموش نکنید.
گل و گلدان را فراموش نکنید.

گل و گلدان را فراموش نکنید.

راستی چه چیزی زیباتر از گل داریم؟ پس چرا از این زیبایی در فضای داخلی خانه استفاده نکنیم؟ وسایل تزئینی و عتیقه جات شاید برای زیبا کردن خانه خوب باشند اما نمی‌توانند به اندازه‌ی گل‌ها زیبایی و سرزندگی را به فضای خانه تزریق کنند.

برای اینکه بتوانید محیطی پر‌انرژی با بو و حس و حالی طبیعی به خانه ببخشید پیشنهاد ما گل و گلدان‌های بزرگ و کوچک  است.

بیشتر بخوانیم :  سنگ ساخته‌های خلاقانه، خلاقیت با سنگ

دکوراسیون آشپزخانه بسیار مهم است.

می‌توان گفت آشپزخانه نقطه‌ی ثقل خانه است و تقریبا تمام اعضای خانواده وقت‌هایی از روز را در آنجا حضور دارند پس باید نسبت به طراحی آن بسیار دقیق باشید.

چینش صحیح یخچال و اجاق گاز و میز غذاخوری می‌تواند یک آشپزخانه‌ی ایده‌آل را برای شما رقم بزند.  سعی کنید سینک آشپزخانه را همیشه رو به پنجره قرار دهید تا بتوانید از نور طبیعی استفاده کنید و انتخاب درست لوازم آشپزخانه نیز کمک بسیار زیادی در طراحی هوشمندانه‌ی آشپزخانه خواهد داشت.

ترکیب رنگ را حفظ کنید.
ترکیب رنگ را حفظ کنید.

ترکیب رنگ را حفظ کنید.

رنگ‌ های خانه تقریبا اولین احساس خانه هستند اگر از رنگ‌های روشن و پر‌انرژی و ظریف استفاده کنید با اطمینان می‌توان گفت حسی خوب را برای افرادی که در خانه هستید مهیا می‌کنید،‌ ترکیب رنگ نیز بسیار مهم است.

اینکه کدام قسمت خانه یا آشپزخانه چه رنگی داشته باشد. اتاق خواب‌ ها و راهرو و پله‌ها چه رنگی باشند و موارد مشابه می‌توانند به شما در دکوراسیون هدفمند و ظریف منزل کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *