صندلی اپن: بهترین صندلی اپن کدام است؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه

امروزه صندلی اپن تقریبا از ملزومات هر آشپزخانه است و جزو دکوراسیون آن محسوب می شود. این صندلی ها باعث می شود که در آشپزخانه جایی باشد که اعضای خانواده، مهمانان و دوستان دور هم بنشینند یا گاهی اوقات فرزندان تکالیف خود را در کنار مادرشان انجام دهند.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

وقتی مهمانان علاقه دارند وقت خود را در کنار میزبان در آشپزخانه سپری کنند، می توانند بر روی این صندلی ها بنشینند. هم چنین این صندلی ها به دکوراسیون آشپزخانه زیبایی می بخشد.

 

بیشتر بخوانید:  انواع سبک های دکوراسیون  داخلی

 

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که می خواهید برای خانه خود صندلی اپن خریداری کنید و به دنبال بهترین آن هستید، ما در این جا شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید بهترین خرید را در صندلی های اپن داشته باشید.

با ویرامگ همراه باشید تا در ادامه با نکات خرید بهترین صندلی اپن آشنا شوید.

امروزه به دلیل این که بیشتر مردم در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند و آشپزخانه های کوچکی دارند، میز غذاخوری فضای زیادی را در اشپزخانه اشغال می کند و می توان به جای آن از صندلی های اپن استفاده نمود.

 

بیشتر بخوانید:  ۹ نکته کلیدی در دکوراسیون خانه ،برای بزرگ جلوه دادن آن

 

استفاده از این صندلی های پایه بلند فضای بیشتری را با حذف میز غذاخوری ایجاد می کند. در ادامه نکاتی را برای خرید صندلی اپن برای شما آورده ایم.

 

ارتفاع مناسب صندلی اپن

در هنگام خرید صندلی اپن باید ارتفاع اپن خود را به یاد داشته باشید تا صندلی هایی انتخاب کنید که با ارتفاع اپن هماهنگی داشته باشد. هم چنین می توانید از صندلی هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع استفاده کنید که نگرانی شما از این بابت رفع شود.

نشیمن مناسب صندلی اپن

اولین گزینه ای که باید شما به آن توجه داشته باشید راحتی نشیمن صندلی است. صندلی باید برای نشستن نرم و راحت باشد.

نشیمن نباید طوری باشد که برای بدن ایجاد ناراحتی کند و با نشستن روی صندلی فرد احساس راحتی  کند.

در هنگام خرید صندلی اپن کابینت های آشپزخانه را در نظر بگیرید

در هنگام خرید، صندلی اپنی را باید انتخاب کنید که هماهنگی نسبی با کابینت های آشپزخانه داشته باشد. به عنوان مثال یک صندلی پایه بلند فلزی نمی تواند نمای نسبتا خوبی به آشپزخانه با کابینت های چوبی بدهد؛ پس در هنگام خرید به رنگ کابینت های خود دقت کنید.

 

صندلی اپن جک دار

تکیه گاه و جای پای صندلی اپن آشپزخانه

صندلی های اپنی که در قسمت پایه های صندلی جای پا تعبیه شده است، حس بهتری را در هنگام نشستن بر روی صندلی می دهد و تکیه گاه صندلی ها نباید خیلی کوتاه یا بلند باشد که در نشستن اختلال ایجاد کند.

در ادامه به بررسی انواع صندلی اپن می پردازیم؛ با ویرامگ همراه باشید.

انواع صندلی اپن

صندلی اپن پلاستیک

این نوع صندلی به دلیل قیمت ارزان تر و وزن سبک و جابجایی آسان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. این صندلی را می توانید در هر فروشگاه فروش مبلمانی پیدا کنید. این نکته توجه داشته باشید که صندلی های ثابت و ارزان قیمت را باید متناسب با ارتفاع اپن خود خریداری کنید تا در هنگام استفاده در پشت اپن بلندتر یا کوتاه تر از اپن نباشد و دچار اذیت نشوید.

 

صندلی جک دار فلزی اپن

همان طور که از قبل گفته شد هنگام خرید باید ارتفاع صندلی و اپن را درنظر بگیرید. صندلی های جک دار از مواردی هستند که برای هر نوع ارتفاع اپنی مناسب می باشد.

 

صندلی اپن حصیری

صندلی اپن حصیری یا چوبی

در این نوع صندلی بافت چوبی در نشیمنگاه وجود دارد که با دکوراسیون های به سبک روستیک می تواند ترکیب خوبی داشته باشند؛ اما توجه داشته باشید که ممکن است برای نشستن های طولانی مدت گزینه ی مناسبی نباشد.

 پشتی دار یا بدون پشتی انتخاب با شماست

راحتی صندلی  یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید صندلی اپن است.  صندلی باید علاوه بر زیبایی و با کیفیت بودن، احساس راحتی در هنگام سرو غذا داشته باشد.

در بعضی از اوقات می خواهید بر روی میز اپن کارهای اداری و روزمره خود را انجام دهید که در این حالت صندلی های پشتی دار احساس خستگی کمتری را به شما القا می کند اما صندلی های بدون پشتی فضای فانتزی را به دکوراسیون آشپزخانه می دهد و زیبایی خاص خود را دارد.

 

بیشتر بخوانید:  روش ساخت پادری با توپ‌های کاموایی

 

ما در این جا سعی کردیم که نکات خرید و انواع صندلی اپن را تا حدودی برای شما شرح دهیم؛ می توانید با درنظر گرفتن نکات بالا بهترین صندلی اپن آشپزخانه را خریداری کنید و آشپزخانه ای با فضای باز و دکوراسیونی شیک و ایده آل خود داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *