ویژگی های یک آشپزخانه مدرن

زمان مطالعه: 3 دقیقه

آشپزخانه قلب هر خانه است و زیبایی و نظم آن نمای دوچندانی را به محیط خانه می دهد. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه از انتخاب رنگ کابینت و دیوارها گرفته  تا طراحی کشوها و طبقات نیازمند ایده های خلاقانه است. با ویرامگ همراه باشید؛ در این جا ما به دنبال طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن هستیم.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

 

بیشتر بخوانید:  صندلی اپن: بهترین صندلی اپن کدام است؟

 

آشپزخانه مدرن

در طراحی داخلی آشپزخانه به سبک مدرن، نوعی نظم و بی نظمی با یک دیگر ترکیب می شود.  طراحی داخلی آشپزخانه باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی، فضای کمی را اشغال کند.

لذا باید طراحی داخلی آشپزخانه با توجه به متراژ آشپزخانه پیاده‌سازی شود. این طراحی در عین زیبایی، باید کاربردی باشد و فضای دلچسب و خوشایندی را به خانواده بدهد تا کدبانو خانواده در آن احساس آرامش و رضایت داشته باشد. در ادامه به عناصری که آشپزخانه را به یک آشپزخانه مدرن و شیک تبدیل می کند خواهیم پرداخت؛ با ما باشید.

کابینت ها فراموش نشود….

یکی از مهم ترین عناصر در آشپزخانه کابینت ها هستند. کابینت ها دیوارپوش ها و کفپوش ها در نگاه اول مورد توجه فرد قرار می گیرند، لذا اگر قصد دارید محیط آشپزخانه مدرن، شیک و بی نظیر داشته باشید، بهتر است در انتخاب این عناصر وسواس به خرج دهید. اگر می خواهید طراحی آشپزخانه شما مدرن باشد، باید رنگ کابینت ها و طرح آن ها را به صورت مدرن انتخاب کنید چون بیشتر فضای آشپزخانه را اشغال می کند.

 

بیشتر بخوانید:  خلاقیت با چوب: ایده هایی برای قفسه های چوبی دستساز

 

دکوراسیون آشپزخانه

 

کابینت های هایگلاس و ام دی اف برای آشپزخانه به سبک مدرن  مناسب است. می توانید برای انتخاب رنگ نیز از رنگ های خنثی استفاده کنید تا با هر سبک دکوراسیونی مطابقت پیدا کند.

اگر فضای محدودی در آشپزخانه دارید و آشپزخانه شما کوچک است می توانید برای انتخاب کابینت از کابینت هایی که قلاب های آویزان دارند، استفاده کنید. می توانید میز آشپزخانه را از سنگ گرانیت جلا داده شده و سخت تهیه کنید و از یخچال های یکپارچه برای آشپزخانه استفاده کنید.

سرامیک و مواد پلاستیکی

در آشپزخانه های مدرن برخلاف آشپزخانه های سنتی از سرامیک و مواد پلاستیکی استفاده های زیاد می شود که با آن در طراحی داخلی آشپزخانه به سبک های مدرن سطوح مسطح و براق ایجاد می کنند.

یک آشپزخانه مدرن، نمای زیبایی را به منزل می دهد لذا اگر از تهویه مناسبی این آشپزخانه برخوردار باشد و تمام نکات لازم معماری آشپزخانه های مدرن در آن به کار رفته باشد، هیچ یک از اعضا در آنجا احساس خستگی نخواهید کرد.

همچنین این نکته را نیز به یاد داشته باشید که طراحی داخلی آشپزخانه سبک مدرن نیاز به خلاقیت و دقت برای اجرای ایده های مدرن است.

 

طراحی داخلی آشپزخانه

ایده ها و آشپزخانه مدرن

طراحی داخلی آشپزخانه به سبک های مدرن ایده های عجیب و غریب نیست؛ طراحی مدرن زمانی موفق است که محیط کاربری راحت و مناسبی را برای عبور جریان انرژی فراهم کند. از کلیدی ترین نکاتی که باید در طراحی اهمیت داد برقراری ارتباط با محیط پیرامون آشپزخانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *