سریال خارجی : ساخت فیلم سینمایی از سریال برکینگ بد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

دو سایت ورایتی و هالیوود ریپورتر از ساخت فیلم سینمایی از سریال خارجی برکینگ بد به کارگردانی وینس گلیگان خالق این سریال خبر دادند. با ویرامگ همراه باشید و اخبار سینمایی ایران و جهان و سریال های خارجی را دنبال کنید.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

صحت و کذب این خبر فعلا تایید نشده است.

جزییاتی از فیلم سینمایی بریکینگ ‌بد که برگرفته از سریال خارجی آن

برایان کرنستون بازیگر سریال خارجی
برایان کرنستون

◼ فیلمبرداری فیلم “بریکینگ‌ بد” پاییز امسال آغاز می‌شود.

یک سورپرایز،فیلم بریکینگ ‌بد قرار است روی پرده بیاید و فیلمبرداری آن  پاییز امسال آغاز می‌شود.

یکی از بهترین سریال های  خارجی درام تلویزیونی در تاریخ ، حماسه‌ی مجرمانه‌ی “وینس گیلیگان” که همچنان نیز پرچم‌دار شبکه‌ی “ای ام سی” است.

بعد از نتیجه گرفتنِ قوی این سریال خارجی  پنج فصله ، تیم سریال بلافاصله تصمیم به ساخت اسپین‌آف سریال اصلی گرفتند : “بتر کال ساول”

 

بیشتر بخوانید: روش ساخت پادری با توپ‌های کاموایی

 

◻ همراه با شاهکارِ قبل از بریکینگ‌ بدِ “جیمی مک‌گیل” ، “ساول” به یک سریالِ تحسین شده در نوع خود تبدیل شده است و در طی پخش چهار فصل آن ، مورد تمجیدِ بسیار قرار گرفته است.

“بتر کال ساول” برای پنج فصل تمدید شد ، اما از آنجا که اتفاقات این سریال بیشتر و بیشتر به “بریکینگ‌بد” نزدیک می‌شود ، مشخص می‌کند که اسپین‌آف ، عمر محدودی دارد.

احتمال زیادی وجود دارد که فصل بعد “ساول” ، فصل آخر آن باشد که در برنامه‌ریزی شبکه‌ی “ای ام سی” امری عادیست. اگر‌چه آنها چیزی بیشتر از این در دست دارند که تضمین می‌کند هنوز برای خداحافظی با “آلباکرکیِ گیلیگان” زود است.

◼ طبق گزارش “آلباکرکی جورنال” ، فیلمی با عنوان “Greenbrier” (تولید کمپانی سونی) در واقع یک فیلم از واقعیات فاش‌نشده‌ی بریکینگ‌بد می‌باشد.

تصویر‌برداری اصلی این ماه در “نیو مکزیکو” آغاز و تا “فوریه” ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت.

◻ لازم است بدانیم هیچ تائیدیه‌ای مبنی بر اینکه “گرین برایِر” یک پروژه‌ی مربوط به “بریکینگ‌ بد” صورت نگرفته است؛ اما مدارک کافی وجود دارد تا این امر را قابل قبول بدانیم.

آلباکرکی، قطعا یک لوکیشن اصلی برای فیلمبرداری هر دو سریال خارجی “بریکینگ‌بد” و “بتر کال ساول” بوده است ، پس این خود یک دلیل قوی برای اثبات این مهم است.

هر دو سریال نیز از تولیدات شرکت “سونی” هستند و “گیلیگان” نیز یک قرار‌داد ۳ ساله با “شرکت تلویزیونی سونی” امضا کرده است.

 

بیشتر بخوانید: ۱۳ نکته برای تمیز و مرتب کردن حمام

 

علاوه بر این گفته می‌شود که “گرین برایر” داستان “فرار یک گروگان و جستجوی او برای آزادی” است که می‌تواند به “جسی پینکمن” مربوط باشد که آخرین صحنه‌ای که از او دیدیم فرار با ماشین بعد از اینکه او و والتر وایت ، عمو جک و دار و دسته‌اش را شکست دادند بود.

🔳 شبکه “AMC” اخیرا تائید کرده است حق امتیاز برای ساختن سه گانه‌ی “واکینگ دد” با نقش‌آفرینی “اندرو لینکلن” در نقش “ریک گرایمز” را گرفته است ، پس دور از انتظار نیست که برای “بریکینگ‌بد” نیز همین اتفاق بیفتد.

سریالی که به تازگی ۱۰ سالگی خود را جشن گرفته است،هنوز روال خود را تشدید می‌کند و هواداران درجه یک آن با دیدن داستانهای بیشتری در دنیای “بریکینگ‌بد” ،شگفت زده خواهند شد.

همچنین زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که “آرون پاول مشغول برجسته‌سازی خود به عنوان جسی در بتر کال ساول” می‌باشد. اما عاقبت یک فیلم تلویزیونی،برای بازگشت شخصیت “جسی” بیشتر شبیه به یک فرشته‌ی جذاب است.

اگر اجرای چنین طرحی صحت داشته باشد (و همراه با “گیلیگان” تمام آن تضمین شده است‌) می‌تواند برای بینندگان پر و پا قرص بسیار خوشحال کننده باشد.

خبری از فیلم سینمایی بریکینگ‌بد:

وینس گلیگان
وینس گلیگان کارگردان سریال خارجی برکینگ بد

برایان کرنستون اخیرا در مصاحبه ای در مورد فیلم بریکینگ بد که این روزها شایعات آن بر سر زبان ها افتاده، اظهاراتی داشته: «بسیار علاقه مند هستم که در فیلم بریکینگ بد حضور داشته باشم اما اکنون درگیر پروژه ای در برادوی هستم که حداقل تا ماه مارس به طول خواهد انجامید»

وی همچنین سخنانی در مورد اینکه جسی پینکمن محور داستان فیلم است اظهار داشته: « طوری که آرون شخصیت جسی پینکمن را احاطه کرد، یا شاید طوری که جسی پینکمن آرون پاول را احاطه کرد، باعث شد که این شخصیت جذابیتی انسانی داشته باشد.

او مانند پسرکی بود که راهش را گم کرده و در آستانه ی تبدیل شدن به یک مرد است اما راهنمای درستی در زندگی اش ندارد.

اما به هر حال عاشقش می شدید. و فکر میکنم وینس سریال را به بهترین نحو به پایان رساند. والتر وایت باید می مرد. او کسی بود تمام این فجایع و تباهی ها را به بار آورده بود و جسی پینکمن تقریبا تنها تماشاچی این وقایع بود و تاوان آن را پس داد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *