ملی و راه های نرفته اش

ملی و راه های نرفته اش حکایتی از تباهی آرزوهای دختری جوان که قربانی خشونت همسرش می‌شود، همسری که با عشق قدم در زندگیش گذاشت اما…

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

ملی و راه ها نرفته اش
ملی و راه ها نرفته اش

قصه از دوستی ملی و نیره شروع می‌شه و تعریف کردن رویاهاشون برای هم، ازمرد ایده آل هرکدوم! ملی بدون اینکه سیا رو بشناسه و از رابطش با نیره خبر داشته باشه می‌گه که از سیا خوشش می‌آید.

اینجاس که نیره خواهر سیا سعی می‌کنه این دو نفر رو به هم برسونه. قصه عاشقون دنبال می‌شه اما بعد از ازدواج همه چی عوض می‌شه و شکاکیت‌های سیا بیشتر می‌شه و دست بزن پیدا می‌کنه تا جایی که زندگی و رویاهای ملی، دختر ساکت وصبور قصه به باد می‌ره و…

 

اصلی ترین بازیگران ملی و راه های نرفته اش

ماهور النوند در نقش ملی، دختر جوانی که در یک خانواده سنت بزرگ شده و با رفتارهای عاشانه سیا فک می کنه آمدی پیدا شده در حد سند آزادیش اما به مرور متوجه میشه هیچ چیز مثل تصوراتش نیست.

میلاد کی مرام در نقش سیا (همسر ملی)، مردی که ادعای عشق می‌کنه، عشقی جنون آمیز که با حس تملک آمیخته شده و باعث شده است سیامک را به مردی شکاک و خشن تبدیل کنه. خشونتی که سیا ناخواسته مرتکب می‌شه.

ملی و راه ها نرفته اش
ملی و راه ها نرفته اش

السا فیروزآذر در نقش نیره خواهر سیا، کسی که باعث رابطه ملی و سیا شد.

جمشید هاشم پور در نقش پدر سیا، مردی که شاید رفتارهای مخرب کل خانواده از همین مرد سرچشمه می‌گیره. مادر سیا و بچه ها همیشه از این مرد ترسیدن و حتی یه جا سیا می گه «دیگه از وقتی به بعد دوسش نداشتم».

افسر اسدی در نقش مادر سیا و مادر شوهر ملی زنی که خودش قربانی خشونت همسرش بوده و با این فکر که باید از فرزندانش حمایت کنه سال های سال با این شرایط کنار اومده و حالا هم هیچ تلاشی برای بهتر شدن روابط عروس و پسرش نمی کنه و دائما از زندگی به باد رفتش حرف می‌زنه.

 

نویسنده و کارگردان ملی و راه های نرفته اش

تهمنه میلانی، متولد سال 1339 در تبریز

از جمله کارهای موفق تهمینه میلانی:

 • آتش بس و آتش بس 2
 • سوپر استار
 • دو زن
 • بچه های طلاق

 

ملی و راه های نرفته اش رو دیدید؟ نظرتون درباره این فیلم چیه؟

یک دیدگاه در “ملی و راه های نرفته اش

 • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ at ۱۰:۴۱
  Permalink

  واقعا متاسفم شدم که دختران سرزمینم برای فرار از محدودیتها و بی محبتی خانواده ی خود آنقدر برای خود خیال پردازی میکنند که تا چشمشان به جنس مخالفی خورد فکر میکنند شاهزاده رویاهاشان از را رسیده و این شخص او را از جهنمی که خانواده برایش بوجود آورده نجات خواهد داد و بی هوا او را به زندگی خود راه میدهند و سرگذشت ملی بارها و بارها برای دختران دلبندمان ناخواسته رقم میزنیم.

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *