راهنمای انتخاب بوت با توجه به فرم بدنتان

زمان مطالعه: 3 دقیقه

پاییز و زمستان، فصول سرما و سوز و در نتیجه فصول انتخاب لباس های مناسب سرما هستند. بوت یکی از مهم ترین پوشش ها برای محافظت انسان در برابر سرما است و در عین حال می تواند به زیبا تر به نظر آمدن تیپ و ظاهر اشخاص کمک کند.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

دقیقا می تواند این اتفاق به صورت برعکس هم روی دهد، اگر انتخاب چکمه، متناسب با شکل اندام خانم ها نباشد می تواند تیپ و ظاهر آن ها را به هم بریزد. پس اگر قصد خرید چکمه را دارید، بهتر است قبل از رفتن به مغازه ها، بدانید که چه چیزی برای شما مناسب است.

 

بیشتر بخوانید: چی بپوشیم چی نپوشیم های پاییزی

 

برای انتخاب یک چکمه باید قد، وزن و فرم بدن خود را مد نظر قرار دهید. شما می توانید هر مدل بوت ای که دوست دارید را انتخاب نمایید ولی مطمئن باشید مدلی که با فرم اندام شما همخوانی داشته باشد قطعا شما را زیبا تر از مدل های دیگر نشان خواهد داد. حتما شما هم راضی نخواهید بود اگر با چکمه ای که پول زیادی بابت آن پرداخت می کنید زیبا به نظر نیایید.

با ویرامگ همراه باشید، در این مقاله قصد داریم شما را با بوت های مناسب برای انواع شکل های اندام خانم ها آشنا کنیم. پس تا پایان همراه ما بمانید تا بتوانید انتخاب مناسبی در این زمینه داشته باشید.

 

انواع بوت ها

بر اساس نوع بدنمان کدام بوت را انتخاب کنیم؟

  • اندام ریز نقش

زنانی که اندام ریز نقش دارند، باید سعی کنند چکمه هایی انتخاب کنند که قد آن ها را بلند و کشیده نشان دهد.

انتخاب چکمه مناسب می تواند برای کسانی که شما را می بینند خطای دید ایجاد کند. این خطای دید، مهم است اگرچه طول پاهای شما هم در این مورد اهمیت زیادی دارد.

اگر شما اندام ریز نقش دارید، بهتر است از چکمه های بالای زانو استفاده نمایید. اگر پاهای کوتاهی دارید چکمه هایی که تا مچ پا هستند را انتخاب کنید. همچنین بهتر است چکمه های پاشنه بلند و نوک تیز که بلند قد نشان دادن شما کمک می کنند را مد نظر قرار دهید.

  • اندام عضلانی

برای زنانی که پاهای عضلانی دارند بهترین انتخاب چکمه پاشنه بلند است. چکمه های پاشنه بلند باعث منقبض شدن عضلات می شوند و زیبا تر به نظر می آیند.

پس اگر اندامتان عضلانی است، بهتر است یک چکمه کوتاه پاشنه بلند را انتخاب کنید و با خیال راحت آن را بپوشید.

  • اندام پسرانه

این دسته متوجه کسانی است که بدنشان انحنا و برجستگی های کمی دارد. اگر از این دسته افراد هستید، یک چکمه پاشنه بلند انتخاب کنید.

چکمه های پاشنه بلند و پاشنه نازک جذابیت زنانه ای به شما می دهند. بهتر است چکمه هایی را انتخاب کنید که تزئینات بیشتری دارند.

 

  • اندام ساعت شنی

منظور از اندام ساعت شنی، داشتن کمر باریک و سینه و باسن برجسته است. اگر چنین اندامی دارید، چکمه هایی با پاشنه های منحنی برای شما مناسب هستند چرا که این پاشنه های مخروطی شکل، جذابیت اندام شما را بیشتر خواهند کرد.

  • اندام کشیده

این اندام یکی از بهترین اندام ها برای انتخاب چکمه زمستانی است. بنابراین کسانی که اینگونه اندامی دارند در انتخاب چکمه محدودیتی نخواهند داشت. اما مدل مناسب تر برای این افراد چکمه های بالای زانو هستند، این مدل چکمه ها بر قد بلندی شما تاکید دارند و این یک امتیاز مثبت برای شما به حساب می آید.

  • اندام گلابی شکل

اگر اندام گلابی شکل دارید بهتر است چکمه های بلند بپوشید. یادتان باشد که هیچگاه نباید از چکمه های بلند و تا بالای زانو استفاده کنید. این کار کاملا اشتباه است زیرا توجه را بیشتر به باسن و لگن جلب می کند و باعث می شود بزرگتر از آن چه هستند به نظر برسند. چکمه شما باید بلندا و طول مناسبی داشته باشد، چکمه های کشیده ای که مچشان تنگ است با پاشنه ای پهن بسیار برای اندام شما مناسب هستند.

  • اندام قلبی شکل

به اندامی که در آن شانه و سینه پهن است اما باسن و پاها کوچک و باریک هستند اندام قلبی شکل گفته می شود. چکمه های لژ دار و یکسره و آن هایی که پاشنه های پهن دارند مناسب افرادی هستند که دارای اندام قلبی شکل می باشند.

  • افراد قدبلند

قدبلند بودن می تواند شما را از خواندن این راهنمایی ها معاف کند، هر مدل چکمه ای را که انتخاب کنید به شما می آید. با این وجود پیشنهاد ما این است که چکمه هایی با پاشنه های تخت بپوشید و بلندی قد طبیعی خودتان را نشان دهید.   

  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *