چگونه بهترین لنز را انتخاب کنیم؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

متاسفانه یا خوشبختانه استفاده از لنز چشم، هنوز در میان مردم رواج دارند و مانند دیگر لوازم آرایشی هنوز پرطرفدار و محبوب است.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

اگرچه زیبایی طبیعی هر انسان بیشتر مورد پسند قرار می گیرد. با ویرامگ همراه باشید؛ ما در این مقاله قصد داریم برای کسانی که مشتری ثابت استفاده از لنز های رنگی هستند، اطلاعاتی ارائه کنیم تا بتوانند ضمن رعایت نکات بهداشتی، بهترین لنز ها را برای خود انتخاب کنند.

 

بیشتربخوانید: میکرونیدلینگ: انواع روشها و عوارض آن

 

معمولا اکثر متقاضیان لنز های رنگی و زیبایی بانوان هستند. خانم هایی که فکر می کنند زیبایی طبیعی برایشان فایده ای ندارد.

لنز های رنگی به شما این امکان را می دهند که رنگ چشمان خود را به هر رنگی که دوست دارید تغییر دهید. این لنز ها هم به صورت شماره دار و هم بی شماره در بازار وجود دارند.

 

انتخاب بهترین لنز

لنز های تماسی شماره دار، نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم شما را اصلاح می کنند و در عین حال رنگ چشمتان را نیز تغییر می دهند.

اما لنز هایی وجود دارند که فقط و فقط برای زیبایی و تغییر رنگ چشم طراحی شده اند که به طور معمول از لنز های نوع قبلی گرانتر هستند. اما این مبالغ معمولا برای کسانی که به فکر تغییر رنگ چشم خود می باشند گران به نظر نمی آید.

 

بیشتر بخوانید:   نکاتی که برای خود آرایی در منزل لازم است بدانید

 

اکثر کنتراکت لنز های رنگی به شکلی طراحی شده اند که ظاهر طبیعی بخش رنگی چشم یعنی عنبیه را تغییر دهد، این قسمت از مجموعه ای از شکل ها و خطوط رنگی درست شده است.

برخی از کنتراکت های لنز های رنگی از یکسری نقطه ها و خطوط شعاعی رنگی تشکیل می شوند تا ظاهر طبیعی روی چشم ایجاد کنند. قسمت مرکزی این لنز ها روی مردمک چشم قرار می گیرد و طرحی ندارد تا برای دیدن مانعی ایجاد نکند.

رنگ لنز مناسب شما

برای انتخاب رنگ لنز مناسب با چشم، باید معیار های زیادی مانند رنگ پوست و رنگ مو را در نظر بگیرید. ولی نهایتا این بستگی به سلیقه شما دارد.

اگر می خواهید رنگ چشمتان را عوض کنید اما تغییر آن چندان بارز نباشد؛ می توانید از لنز هایی استفاده کنید که رنگ کناره های عنبیه تان را برجسته تر می کنند و طبیعی تر به نظر می رسند استفاده کنید.

 

انتخاب بهترین لنز

اگر چشمانی آبی رنگ دارید و می خواهید یک تغییر کوچک در ظاهرتان ایجاد کنید، می توانید از لنز های خاکستری مایل به سبز استفاده کنید. اگر دوست دارید یک ظاهر دراماتیک داشته باشید، تا هر که شما را دید فورا متوجه تغییرتان شود، از رنگ گرم تر مثل قهوه ای روشن استفاده نمایید.

اگر چشمانتان قهوه ای روشن است از رنگی سرد مانند آبی روشن استفاده کنید. اگر رنگ چشمتان تیره می باشد، بهترین انتخاب برای شما رنگ های مات است، اگر می خواهید طبیعی تر به نظر برسید، رنگ عسلی روشن یا رنگ فندقی را برگزینید.

 

بیشتر بخوانید:  مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که به طور کل دوست دارند متمایز به نظر برسند، یا اگر دارای پوست تیره هستید طبق سلیقه تان یکی از رنگ های روشن مانند آبی، سبز یا بنفش انتخاب کنید.

سعی کنید حتما پیش از این که لنز های رنگی را انتخاب کنید، نکات کلیدی را در نظر داشته باشید، اگرچه لنز هایی با اندازه های متفاوت وجود دارند و برای افراد مختلف مناسب هستند اما این در صورتی است که درست تجویز شده باشند و نکات لازمه درباره آن ها رعایت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *