نکات شیک پوشی برای افراد چاق

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در چند سال قبل تولیدی های پوشاک و برندهای معروف، تنها برای افراد خوش اندام و لاغر لباس تولید می کردند؛ اما امروزه پیدا کردن لباس برای افراد چاق زیاد دشوار نیست؛ مشکل اینجاست که چگونه افراد چاق چه لباس هایی را انتخاب کنند تا خوش تیپ تر به نظر بیایند.؟ کمی پیچیده به نظر می رسد. اگر دوست دارید بدانید افراد چاق چگونه شیک پوش و خوش تیپ می شوند با ویرامگ همراه ما باشید.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

از دغدغه های ما برای حضور در مهمانی ها لباسی است که بر تن می کنیم. همه انسان ها دوست دارند زیباتر دیده شوند و مورد توجه قرار گیرند و به دنبال شیک پوشی هستند. دغدغه افراد چاق برای شیک پوشی بیش از دیگران است.

هر چند که خوش تیپی و شیک پوشی در افرادی که تناسب اندام دارند دوچندان است اما افراد چاق نیز نباید با پوشیدن لباس های گشاد خود را از شیک پوشی محروم کنند. در ادامه نکاتی را برای شیک پوشی افراد چاق بیان می کنیم.

نکات شیک پوشی برای افراد چاق

پنهان کردن قسمت های چاق بدن

در ابتدا باید قسمت های چاق بدن خود را بشناسید؛ برای پنهان کردن قسمت های چاق بدن از رنگ‌های تیره استفاده کنید و رنگ های روشن را در بخش های متناسب تر بدن به کار ببرید؛ مثلاً اگر کمر باریکی دارید، لباس تیره به تن کنید ولی از کمربند روشن استفاده کنید؛ یا برای این که پاهای خود را لاغرتر نشان دهید از شلوار تیره رنگ استفاده کنید.

به هیچ عنوان از لباس های با طرح های راه راه افقی استفاده نکنید؛ زیرا این لباس ها پهنای بدن را بیشتر نشان می دهند. لذا از طرح های راه راه عمودی استفاده کنید تا در لاغر نشان دادن شما تاثیر گذار باشد.

همچنین باید در انتخاب لباس با طرح مناسب دقت کنید. طرح های بزرگ افراد را چاق تر نشان می دهند، در حالی که لباس هایی با طرح های ریز به لاغر نشان داده شدن کمک بیشتری می کند.

پنهان کردن قسمت های چاق بدن

لباس اندازه بپوشید

معمولا افراد چاق بر این باورند که پوشیدن لباس گشاد بسیار آزاد و حتی بزرگتر از اندازه خود می تواند اندامشان را بپوشاند و لاغر تر به نظر برسند؛ در حالی که چنین باوری غلط است.

لباس باید اندازه بدن باشد؛ لباس نباید زیاد تنگ باشد و نه زیاد گشاد. لذا لباس هایی را که می خرید سعی کنید خوش دوخت و برش دار باشند تا با ایجاد خطای دید بخش‌های مختلف بدن را بپوشاند.

لباس راسته نپوشید

معمولاً شلوارهای مدل جین راسته پاها را چاق تر از آنچه که هست نشان می دهد. لذا شلوارهای تهیه کنید که در قسمت پایین کمی گشاد و در قسمت ران تنگ تر باشد. همچنین از شلوارهایی که در کنار هایشان جیب طراحی شده استفاده نکنید. کمر شلوار نیز بایستی متناسب با اندازه شما باشد و طوری نباشد که شکم از کمر شلوار بیرون تر باشد.

بیشتر بخوانید:

انواع نگین های چسبی بدن برای مهمانی و مجالس

بالاتنه چاق

برای پوشاندن بالاتنه چاق نکات زیر را رعایت کنید.

  • از پوشیدن تیشرت های طرح دار خودداری کنید و از تیشرت های ساده استفاده کنید.
  • تیشرت باید به خوبی روی شانه ها بنشیند و مناسب تن شما باشد.
  • کت های بلند و یکسره به تن کنید تا لاغرتر دیده شوید و از کت های نیم تنه استفاده نکنید.

با ما باشید تا تبدیل به یک فرد چاق خوش تیپ شوید.

بالاتنه چاق

استفاده از اکسسوری ها در شیک پوشی برای افراد چاق

استفاده از اکسسوری ها می تواند شما را جذاب تر نشان دهد و در لاغر نشان دادن اندام شما نیز موثر باشد، به عنوان مثال، کیف‌های بزرگ گزینه مناسبی برای افراد چاق است؛ همچنین افراد چاق باید از جواهرات رنگی و بزرگ استفاده کنند؛ چون جواهرات کوچک در کنار اندام بزرگ آن ها زیاد به چشم نمی آید.

اگر پاهای متناسبی دارید، بوت تنگ گزینه مناسبی است و به زیبایی پایین تنه شما می افزاید؛ اما اگر پاهای چاق دارید از پوشیدن آن و یا کفش های ظریف خودداری کنید. می توانید از کفش پاشنه بلند لژدار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *