چی بپوشیم چی نپوشیم های پاییزی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سرعت رشد عرصه مد و فشن در عرصه پوشاک و لباس، آنقدر بالا رفته که دیگر نمی توان تغییرات آن را سالانه در نظر گرفت. بلکه امروزه دنیای مد و لباس در هر فصل تغییرات زیادی پیدا می کند و برخی مدل ها از رده خارج می شوند و مدل های جدید به بازار می آیند. آگاه شدن از این تغییرات می تواند به بهتر دیده شدن در سطح جامعه توسط دیگر افراد کمک بسزایی کند. در ادامه با ویرامگ همراه باشید تا با چی بپوشیم و چی نپوشیم های پاییزی بیشتر آشنا شوید و از ترند های معروف این فصل مطلع گردید.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

چی بپوشیم؟

رنگ قهوه ای رسی: عجیب نیست اگر در این فصل لباس های قهوه ای خاک رسی را بر تن اکثر افراد اطرافتان ببینید. رنگ قهوه ای رسی، یک تن متوسط و جالب دارد که حتی به تنهایی و یا با یک طرح ساده هم جذاب و زیبا است.

پارچه های متالیک: پاییز زمانی است برای این که با پوشیدن لباس های متالیک و دارای زرق و برق بیشتر به چشم بیایید. البته نباید از گفتن این نکته صرف نظر کرد که افراط در انتخاب مدل های پیچیده لباس های متالیک نتیجه معکوس خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: انتخاب تیپ زمستانه مردانه

مخمل: یکی از مدل های کلیدی پاییز امسال، لباس هایی است که از پارچه های مخمل بافته شده است. پارچه های مخمل هم زیبا هستند، هم گرم و هم یک استایل شاهانه دارند. علاوه بر این در هر رنگی هم قابل استفاده هستند.

چی بپوشیم
چی بپوشیم

بلوز یقه پاپیونی: درست است که بلوز های یقه پاپیونی در اکثر فصل ها مد هستند اما در پاییز امسال بیش از هر زمان دیگری روی بورس می روند. مدل های جدید تر این بلیز ها استایل های زنانه تر و زیباتری دارند و قابل ست شدن با تیپ های مختلف هستند.

چی نپوشیم؟

دامن کلوش برشدار: برش های انتهای پیراهن و مانتو یا دامن های کلوش دار یکی از مدل های از مد افتاده ای هستند که باید از پوشیدنشان اجتناب بورزید. این نوع لباس ها شما را نامرتب نشان می دهند.

پرینت های آزتک: یکی دیگر از سبک های از مد افتاده پرینت های هندسی و شلوغی که نام خود را از قبایل بومی آمریکا گرفته اند هستند. مواظب باشید از این مد دوری کنید و آن را کنار بگذارید.

شلوار های فاق گشاد: این شلوار ها آنقدر زشت هستند که گویی مناسب هیچ فرد متشخصی نیستند. سعی کنید از پوشیدن این لباس ها در مجالس رسمی خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *