چی بپوشیم که جذاب تر و جوانتر دیده شویم؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بالا رفتن سن، یکی از اموری است که شاید انسان هیچگاه نتواند جلوی آن را بگیرد یا آن را معکوس کند. به همین دلیل فعالان خلاق عرصه مد سعی کرده اند از دانشمندان پایشان را جلوتر بگذارند و با خلق انواع جدید از سبک لباس پوشیدن سعی کنند، سن افراد را از آن چه که هست کمتر نشان دهند.

سایت ساز

فروشگاه اینترنتی و وب سایت خود را به سرعت با سایت ساز سی می پلاس بسازید

شاید درست لباس پوشیدن، ارزان ترین انتخابی باشد که می توانید انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید: چی بپوشیم چی نپوشیم های پاییزی

 

برخی برای این که در مهمانی یا در چشم دوستانشان جوان جلوه کنند حاضر می شوند تن به اعمال جراحی بسیار سنگین و گران قیمت بدهند. در حالی که می توانند با پوشیدن یک لباس مناسب این موضوع را محقق کنند.

در ادامه این مقاله با ویرامگ همراه باشید تا به شما بگوییم برای این که جوانتر دیده شویم، چی بپوشید.

نکاتی در مورد انتخاب مناسب لباس که جوانتر دیده شویم

  • لباس های طرح دار

تفاوتی ندارد که لباس مورد انتخابتان چه رنگ و طرحی داشته باشد، طرح های روی لباس همیشه جذاب و چشمگیر می باشند.

پوشیدن لباس با طرح مناسب به شما در جوانتر به نظر آمدن کمک می کند. طرح های راه راه صاف یا زیگزاگی و طرح های هندسی، کمی جدی و محتاطانه هستند. پس بهتر است طرح هایی را انتخاب کنید که منحنی و منعطف باشند، خطوطی که صاف و زاویه دار نباشند، به شما کمک می کنند جوانتر دیده شویم.

 

جوانتر دیده شویم

 

  • رنگ های شاد

رنگ های تیره برای انسان های محافظه کار است، این اشکالی ندارد. اما اگر شما از این رنگ ها استفاده کنید شاید سن تان بیشتر از چیزی که هست به نظر بیاید.

اما رنگ های روشن دقیقا برعکس این موضوع عمل می کنند، چون باعث می شوند که شاد و جوان به نظر برسید.

اگر دوست ندارید که پیراهنی تمام رنگی بر تن کنید، می توانید به جای آن دیگر پوشاکتان را مانند شال گردن و کفش رنگی انتخاب کنید.

 

 

بیشتر بخوانید:  چی بپوشیم: انتخاب تیپ زمستانه مردانه

 

  • زیور آلات ساده تر

دستبند یا ساعتی که خیلی دوستش دارید را انتخاب کرده و دور آن را خالی بگذارید، به جای آن که چند النگو و دستبند به صورت همزمان در دست کنید بهتر است از میانشان آن هایی که با لباستان هماهنگی بیشتری دارند انتخاب کنید.

استفاده کردن ازچندین النگو و دستبند یک از مدهای قدیمی است و اگر شما هم از این مد پیروی کنید شاید برای دیگران اینطور به نظر بیاید که شما هم از همان نسل هستید.

 

 

  • کفش های پاشنه دار

وقتی افراد سنشان بالاتر می رود، کمتر حوصله می کنند که با کفش های پاشنه بلند راه بروند و سختی های پوشیدنشان را قبول نمی کنند.

اگر می خواهید اینگونه به نظر نیایید بهتر است از کفش هایی که چند سانت پاشنه دارند و راه رفتن با آن ها راحت است استفاده کنید، کفش پاشنه بلند باعث می شود شما لاغر تر و قد بلند تر به نظر بیایید و در نهایت جوانتر دیده شوید.

کافیست به این نکات عمل کنید و به آسانی با انتخاب لباس و پوشاک مناسب سال ها از سنتان کم کنید و جوانتر به نظر بیایید. گاهی ما با انتخاب لباس های نامناسب و رنگ های اشتباهی باعث می شویم که در نظر مردم سن ما بالا تر به نظر بیاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *